Náš příběh

Za uplynulých několik let jsme, díky našemu podnikání v cestovním ruchu, strávili mnoho času v zahraničí. Ochutnali jsme bezpočet výborných vín, olejů, sušených šunek a dalších vynikajících produktů, především z oblasti Španělska.

Do některých z nich jsme se však zamilovali natolik, že jsme si je opakovaně vozili z našich cest domů a díky tomu je ochutnali i naši přátelé. Ti si je oblíbili stejně jako my a chtěli je opět dovézt. Během jedné z našich cest v jižním Katalánsku Lada Hubková Demišová, coby znalec španělských vín, pronesla ve sklípku důležitou větu: „Nebudeme tohle víno vozit do Čech? Vždyť to je taková lahoda …“ Od té doby byla zaseta myšlenka, která postupně zrála a dozrála asi po 8 letech v okamžiku, kdy jsme si ověřili, že bahno z Mar Menor ve Španělské Murcii opravdu léčí. A protože za ním s naší cestovní kanceláří cestují tisíce klientů, chtěli jsme jim zprostředkovat možnost zakoupit si ho po návratu z dovolené i v Čechách.

Jenže nový projekt potřebuje někoho, kdo ho povede, zrealizuje… A jak už to tak někdy v podnikání bývá, v ten správný okamžik nám na stole přistál životopis Heleny Šarapatkové, který nás zaujal. Ve finále jsme společně během chvíle dali dohromady kostru projektu a pustili se do práce. Výsledek? Po čtyřech měsících spouštíme e-shop, naskladňujeme a prodáváme.

A jak, že vznikl název Exelente.cz? V zemi, kde se zrodila myšlenka, má svůj původ i název projektu. Ve španělštině se totiž vynikající řekne „exelente“. A my za vámi přicházíme pouze s tím „vynikajícím“.

Nakupujte a žijte exelente!


S úctou Lada a Tomáš Hubkovi, majitelé CK Delfín travel

 

Zůstaňte s námi v kontaktu!

Zadejte svůj e-mail a získejte jako první aktuální informace, zajímavé tipy a inspiraci.