Jak to vše začalo?

Vše začalo v roce 1990, kdy Pablo Villegas stvořil značku BOSTINI a otevřel první obchod s klenotnickou dílnou v pobřežním městě Lioret de Mar ve Španělsku.
Jeho vášeň pro svět šperků ho vedla k neustálému zdokonalování a studiu na různých šperkařských školách v zemi. V roce 2005 se přestěhoval do New Yorku, kde absolvoval řadu kurzů zaměřených na design.

Následující roky vytvářel nespočet různých designů a neustále experimentoval s tvary. V roce 2008 spatřil světlo světa tvar složeného puzzle, který se stává základem originální kolekce. Ve stejném roce si nechal Pablo Villegas tento tvar v Evropě patentovat.
Tvar puzzle zaznamenává neskutečný úspěch již od prvního dne a stává se ikonickým kouskem a poznávacím znamením šperkařské značky BOSTINI.

Ikonický tvar puzzle, který se stává poznávacím znamením firmy BOSTINI

 

A jak to vše pokračovalo?

V roce 2011 se s nadšením zapojila do proslavené rodinné firmy druhá generace Villegas. Albert Villegas působí jako hlavní klenotník a je zodpovědný za výrobu. Alex Villegas pracuje také jako klenotník, zatímco Carolína Villegas se stává ředitelkou marketingu a má na starosti image značky. O účetnictví se stará i další člen rodiny Villegas, Inma Borrell.

Hlavním cílem rodinné firmy je nadále pokračovat ve vytváření jedinečného a osobitého designu, ve vytváření luxusních a originálních šperků, které zachovávají podstatu a hodnotu značky.
Během let všichni členové rodiny vkládají vášeň, úsilí a odhodlání do práce a do vytvoření stabilní a úspěšné rodinné firmy, která si váží svých zaměstnanců a samozřejmě také zákazníků, kteří jim během všech let pomáhají růst a oceňují originalitu a kvalitu jejich ručně vyráběných šperků.

 

Prodejna s originálními šperky rodinné španělské firmy BOSTINI

 

V čem spočívá kouzlo šperků značky BOSTINI?

BOSTINI je značka, která vytváří a navrhuje vlastní kolekce, objevuje a přináší nové pocity, sílu, svěžest a eleganci v každém z navržených kusů.
Najdete tu kreativní a exkluzivní návrhy, čistotu linií tvarů, zajímavě kombinované materiály, kde se propojují stříbro, zlato, zirkony či diamanty v nový kreativní i kvalitativní rozměr.
BOSTINI pečlivě dbá na všechny procesy od návrhu, ruční výroby, balení i péče o zákazníky.
BOSTINI zaručuje kvalitu svých výrobků a každý kus je opatřen příslušným certifikátem.

Šperky značky BOSTINI jsou vyráběny ručně

 

Zůstaňte s námi v kontaktu!

Zadejte svůj e-mail a získejte jako první aktuální informace, zajímavé tipy a inspiraci.